Dahua Technology uvádí na trh sérii termomonokulárních kamer

 

Dahua Technology, přední světový poskytovatel inteligentních řešení a služeb zaměřených na video, právě uvedl na trh svou řadu termomonokulárních kamer – sérii M. Jsou to ruční kamery přizpůsobené pro venkovní podmínky, jako je turistika, ochrana volně žijících živočichů, pátrací a záchranné mise, myslivost,…
Série M nabízí tři modelové možnosti (M20, M40 a M60) na základě rozlišení obrazu kamer, přičemž každá z nich obsahuje několik modelů s různými čočkami, aby vyhovovala různým potřebám zákazníků. Se špičkovým 12μm snímačem Vox v tomto odvětví může dosáhnout maximálního rozlišení 640 x 512 px. Tato inovativní série je nejpraktičtějším vysoce kvalitním zařízením pro úkoly související s termovizí v terénu.

Spolehlivý v náročných vnějších podmínkách

Ergonomický design řady M umožňuje snadné používání v ruce a pohodlné ovládání. Tyto kamery splňují standard IP67, prošly testem pádem ze 2 metrů a fungují při teplotách od -20 °C do 55 °C, což znamená, že mohou stabilně pracovat v náročných prostředích.

Dokonce i v nepříznivém počasí je série M schopna zachytit ostré termosnímky při hladké a stabilní snímkové frekvenci a produkovat jasné a detailní zobrazení běžících cílů a pohybujících se vozidel. Díky pokročilé technologii tepelného zobrazování dokáže série detekovat zvířata a předměty v naprosté tmě, oparu nebo přes oslňující světlo.
Hmotnost řady M se pohybuje od 350 g do 500 g. Jeho interní lithiová baterie vydrží až 9 hodin (testováno při 25 °C a vypnuté funkci Wi-fi) a napájení pomocí kabelu USB. Díky nim je série termovizních monokulárních kamer Dahua ideální pro venkovní použití a snadno se nabíjí i v terénu.

Pokročilá inteligence ke splnění různých potřeb

Série M nabízí výběr ze čtyř barevných palet, aby vyhovovaly potřebám uživatelů při pozorování v různých podmínkách. „White Hot“ je vhodný pro pozorování aktivních cílů, „Iron Red“ může zlepšit komfort dlouhodobého pozorování v nočních podmínkách, „Rainbow“ je vhodný pro uživatele k rychlé identifikaci cílů a „Alarm“ pomáhá rychle odhalit výskyt vysokoteplotních cílů.

 

Další klíčovou funkcí termovizní kamery série M je také automatická detekce požáru až do vzdálenosti 1 km (velikost požáru: 2 m x 2 m). Pracovníci lesního hospodářství jej mohou použít k provádění inspekcí, aby rychle našli požáry a zajistili, aby hasiči požár včas zvládli.
Série M navíc podporuje měření vzdálenosti. Výběrem typu měřicího cíle (např. vlk, králík, člověk nebo volitelné) a umístěním měřící čáry na horní a spodní část terče lze získat přibližnou vzdálenost cíle. Jedná se o tvz. srovnávací metodu určování vzdálenosti.

 

Pro síťové připojení je série M vybavena vestavěným modulem WiFi hotspot. Připojením kamer k chytrému telefonu přes WiFi hotspot mohou uživatelé přenášet obrázky v reálném čase, nastavovat možnosti kamery, ukládat obrázky a videa a prohlížet soubory historie v aplikaci DH Thermal APP. Kromě toho lze videa a obrázky exportovat a sdílet pomocí USB kabelu připojeného k počítači.

Vynikající funkce pro lepší uživatelský zážitek

Díky vestavěnému nahrávání a displeji mohou termovizní monokulární kamery Dahua poskytnout uživatelům skvělá zobrazení a kdykoli pořizovat obrázky a videa. Kromě portu Micro USB mají termovize také porty CVBS pro připojení k externí obrazovce, abyste dosáhli ještě lepšího vizuálního zážitku.

Termovize mají navíc slot na SD kartu, který podporuje až 256 GB paměťovou kartu, což může výrazně rozšířit úložnou kapacitu kamer. Zabudovaný snímač vzdálenosti dokáže zjistit, zda se zařízení používá. Pokud se během nastavené doby nikdo nenachází v určité vzdálenosti, zařízení se automaticky přepne do pohotovostního režimu. Displej se vypne, aby se šetřila výdrž baterie, zatímco ostatní funkce jsou stále online. Uživatelé mohou znovu spustit provoz přiblížením se k zařízení, nebo stisknutím tlačítka napájení.
Dahua nikdy nepřestane inovovat, aby získala ty lepší produkty, řešení a služby, které vyhovují potřebám zákazníků. Tyto výjimečné funkce nejenže odlišují produkty Dahua od ostatních, ale také přitahují spotřebitele na celém světě.
Prohlédněte si celou nabídku monokularních termovizí Dahua.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×

CHCETE SLEVOVÝ KUPON 10%?
Přihlaste se k odběru a získejte slevový kupón. Nenechte si to ujít!
    PŘIHLÁSIT SE