Od roku 2021 jsme produkty Dahua (kamerové systémy, přístupové systémy,…) rozšířili o termovize, které jsou určeny hlavně pro myslivce při lovu, pozorování přírody, vyhledávání a záchraně lidí (policie, hasiči a jiné záchranné složky), hlídání majetku nebo jiných outdoorových aktivitách.

Dahua

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. (Dahua Technology) je přední světový poskytovatel inteligentních řešení zaměřených na video. Na základě technologických inovací nabízí Dahua Technology komplexní bezpečnostní řešení, systémy a služby pro vytváření hodnot pro městské provozy, podnikový management a spotřebitele.

S více než 16 000 zaměstnanci a z toho více než 50 % zapojených do výzkumu a vývoje se řešení, produkty a služby Dahua uplatňují ve více než 180 zemích a regionech. Od spuštění prvního samostatně vyvinutého 8kanálového vestavěného DVR v tomto odvětví v roce 2002 se Dahua Technology věnovala technologickým inovacím a neustále zvyšovala své investice do výzkumu a vývoje, přičemž do výzkumu a vývoje vložila přibližně 10 % svých ročních příjmů z prodeje. Společnost pokračuje ve zkoumání nových příležitostí založených na video technologiích internetu věcí a již začala podnikat v oblasti strojního vidění, videokonferenčních systémů, profesionálních dronů, elektronických poznávacích značek, termovizí, RFID a robotiky.

Více zjistíte na stránce www.dahuasecurity.com

Kvalita

Dlouholeté zkušenosti s kamerovými systémy

Vývoj

V roce 2021 proinvestováno více než 523 milionů USD

Záruka

Prodloužená záruka pro všechny produkty na 3 roky.